RonKo Fun & Fight
Bine ati venit in comunitatea RonKo Fun & Fight !!!!!

RonKo Fun & Fight

Bine Ati Venit Pe Forumul Serverului de Counter-Strike RonKo Fun & Fight

AcasaCalendarFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Super banc :))

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
KObritA

feminin
Numarul mesajelor : 140
Data nasterii : 26/05/1983
Varsta : 35
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 28/07/2008

MesajSubiect: Super banc :))   Lun 08 Sept 2008, 08:15

In camin, doi tipi se duc la dusuri, dar isi dau seama ca au uitat sapunurile. Asa ca unul din ei se intoarce in pielea goala, in fuga, in camera ia doua sapunuri si fuge spre dusuri. Pe culoar se intalneste cu 3 blonde. Ca sa nu se faca de ras, se preface ca e statuie. Ajung tipele in dreptul lui si incep sa comenteze.

- Ce o fi asta? intreaba una. A doua, uitandu-se la penisul tipului, zice:

- Poate ca ar trebui sa tragem de manerul asta. Trage ea si tipul scapa un sapun.

- Aaa, ia uite, e distribuitor de sapunuri, zice prima.

- Ooo, sa-ncerc si eu, zice a doua si trage si ea pana cand tipul scapa si al doilea sapun.

- Acum e randul meu, zice a treia blonda si incepe sa traga si sa traga si sa traga... Tipa tot trage si, la un moment dat, spune:

- Ia uite, are si sapun lichid!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
COll3CTOR

masculin
Numarul mesajelor : 98
Data nasterii : 22/06/1989
Varsta : 29
Localizare : in beci la soare
Data de inscriere : 02/07/2008

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Lun 08 Sept 2008, 10:03

=)))))))))))))))))))=))))))))))))))=)))))))))))) hhahhaahahaa .... hai k asta`i tare =)))))

masculin
Numarul mesajelor : 2
Data nasterii : 11/07/1985
Varsta : 33
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 15/07/2008

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Lun 08 Sept 2008, 15:53

unu sec daca gustati

O vaca pastea pe asfalt, trece un submarin si o calca.

Morala : nu bate cuie`n geam ca nu`i bicicleta ta CLAR?
Sus In jos
Pum1tzA

feminin
Numarul mesajelor : 9
Data nasterii : 27/08/1992
Varsta : 26
Localizare : unde-i nevoie de mine
Data de inscriere : 20/08/2008

MesajSubiect: baiiiii :)))   Lun 08 Sept 2008, 18:38

kobrita, unde le gaseschti ca-s mijto Smile)))))))))))))))))))=)))))
Sus In jos
COll3CTOR

masculin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Lun 08 Sept 2008, 23:48

pum1tzo iti plac astea cu prostii aaaa ?

Într-un tufiș, în parc:
- Te iubesc.
- Și eu.
- Te doresc.
- Și eu.
- Mă cheamă Vasile.
- Și pe mine.

La tribunal, un homosexual este întrebat de judecător:
- Inculpat, de ce ai violat-o pe biata călugariță? Doar ție nu-ți plac femeile!
- Păi, domnule judecător, de la spate semăna cu Zorro.

Doi golani pătrund noaptea în dormitorul călugărițelor de la un schit. Din întuneric se aude vocea uneia dintre ele:
- Iartă-i, Doamne, că nu știu ce fac!
- Taci din gură, zise cea de lîngă ea, al meu știe...

Lupul o aleargă pe Scufița Roșie prin pădure. Ea fuge, fuge, fuge și, în sfîrșit, ajunge la casa bunicuței.
MORALA: Cele mai bune prietene ale unei fete sînt picioarele.
A doua zi, lupul o aleargă pe Scufiță prin pădure, o prinde și o violează.
MORALA: Și cele mai bune prietene se pot despărți!

- Tu ești ăla care mănîncă la o masă o oală întreagă de sarmale?
- Eu!
- Tu ești ăla care bea într-o singură oră douăzeci de beri?
- Eu sînt!
- Ei! Tu ești ăla care într-o singură oră trage zece numere?
- Nu, aia-i soră-mea!

feminin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Mar 09 Sept 2008, 07:26

Smile))))) =)))))))))))))))
Sus In jos
Midnighte

masculin
Numarul mesajelor : 125
Data nasterii : 28/09/1991
Varsta : 27
Localizare : Vaslui
Data de inscriere : 20/06/2008

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Mar 09 Sept 2008, 08:37

Tari bancurile...pacat ca nu le zici si pe la scara lol!

QuietKey
Admin

Numarul mesajelor : 13

MesajSubiect: RE   Mar 09 Sept 2008, 13:01

presedintele Ungariei, cel al Bulgariei si cel al Romaniei sunt supusi unor probe. Una dintre ele este sa realizeze o descriere a unui fragment de zi, in care sa foloseasca cuvintele GREEN, YELLOW, PINK. Rezultate: 1. Presedintele Ungariei: When I wake up in the morning, I feel fresh and green, I see the yellow sun and I think it will be a pink day. 2. Presedintele Bulgariei: In the morning, I drink a yellow lemon juice. At noon, I eat a green apple. In the evening, I watch Pink Panther at the TV. 3. Domnu' Basescu: Uen ai ueic ap in za morning, ai hiar za telefaun ringhing GREEN-GREEN! Sou, ai PINK ap za phone end ai sei "YELLOW??
Sus In jos
KObritA

feminin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Mar 09 Sept 2008, 13:09

hahahahahahaha Smile))))))
Sus In jos
COll3CTOR

masculin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Mar 09 Sept 2008, 14:26

Într-un hotel pentru tinerii căsătoriți, în prima noapte, soțul încearcă să o mîngîie pe proaspăta mireasă pe un sîn, dar aceasta îl respinge indignată. Încearcă omul o mîngîiere pe o fesă, același rezultat. Mai încearcã să-i pună mîna între picioare, efectul e același. Enervat, tipul iese pe holul hotelului să se răcorească.
Nu trece mult timp și apare pe hol alt proaspăt căsătorit.
- Care-i problema?
- Păi, nu pot să pun mîna pe ea de nici o culoare, așa că mi-am băgat picioarele și am venit să mă liniștesc.
După puțin timp, mai apare încă un tip, amărît rău.
- Ei, tipule, și tu ți-ai băgat picioarele?
- Nu, oftează tipul, dar aș fi putut...

Un tip merge cu mașina și, la un moment dat, vede o tipă ce făcea autostopul. Oprește, o ia-n mașină și pleacă mai departe. După 15 minute, el îi zice tipei:
- Auzi,io vreau să te tuf!
Ea roșește și dă din cap. El continuă:
- Dar uite care e problema, io am două p..i: una noduroasă, mare, pentru fetele de la țară, și una fină, potrivită pentru fetele de oraș. Tu de unde ești?
- Eu locuiesc în oraș... dar sînt de la țară!

Scufița Roșie și Pinocchio se alergau prin pădure. Din neatenție, Scufița Rosie se-mpiedică și cade pe spate, Pinocchio fiind în urmă, se-mpiedică și el și aterizează cu nasul în zdipa Scufiței Roșii. Atunci Scufița Roșie îi zice:
- Pinocchio, spune și tu o minciună!

Trei spermatozoizi stau de vorbă. Primul zice:
- Dacă ajung să fecundez ovulul, scot o blondă superbă, ochi albaștri, țîțe mari, picioare pînă-n gît.
Vine al doilea și zice:
- Dacă ajung eu să fecundez ovulul, scot un tip superb, toate femeile vor fi în limbă după el.
La care al treilea zice:
- Tăceți dracu', că sîntem pe esofag!

Era un tip într-un bar care stătea de juma' de zi și bea pahar după pahar. La ora închiderii, barmanul îl întreabă pe tip de ce a băut toată ziua, la care acesta răspunde că sărbatorește prima m u i e din viața lui.
- Ei, atunci, mai ține un pahar din partea casei, zice barmanul.
- Mulțumesc, zice tipul, că dacă nici paharul ăsta nu-mi șterge gustul din gură, nimic nu-l mai șterge!

Cică șase perechi se duc la la munte la o cabană chitiți să facă un sex în grup de zile mari. Ajung ăștia, mîncare, băutură, de se încing spiritele. Închid ăștia toți lumina și după 15 minute unul nervos tare zice :
- Aprindeti bă dracului lumina aia și hai să ne organizăm că e a doua oară cînd iau m u i e! =))))

Un tînăr vine acasă bucuros. Tat-su îl vede și îl întreabă:
- Ce s-a întîmplat că ești așa vesel?
- Azi am avut prima mea experiență sexuală!
- Excelent, stai jos, și povestește cum a fost.
- Nu pot să stau. Mă doare curu' =)))

Doi spermatozoizi se întîlnesc, unul cu mîna în gips.
- Da' ce-ai pățit, măi amărîtule?
- Habar n-am, aseară cred că a fost un cutremur, după care m-am trezit izbit de faianța din baie și nu mai știu nimic...

O tipă face autostopul. Oprește un TIR, o ia și într-o poieniță șoferul oprește și i-o trage. După aia, tipa:
- Dom șofer, da' sus nu mi-o tragi?
- Dragă, ți-aș trage-o eu și sus, da' nu pot, că sus am butoaie…

Admin

Numarul mesajelor : 13

MesajSubiect: re   Mar 09 Sept 2008, 14:51

Raspuns oficial Renault

August 5, 2008

“Dear Mr. Radu D.

We have received and analyzed your complain letter regarding the “greierashi” issue on Renault Megane cars.

Unfortunately, we were unable to find this term (greierashi) in our databases and we kindly ask you to send to us more detailed specification about.

Also, please be so kind to translate in English the following expressions: “bagamiash poola in mashina voastra”, “nenorocitilor, sinteti nishte hotzi” and “ma pish pe el de servis reno”.

Sincerely yours,

Michel Mouton

Customer Service Representative

414 Avenue Miramax, DC668, Douai, France
Sus In jos
KObritA

feminin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Joi 11 Sept 2008, 12:59

Un tip nu fusese niciodată cu o femeie, iar prietenii, ca să-i facă o glumă, au pus o femeie gonflabilă în pat și i-au zis că îl așteaptă femeia visurilor sale și este pregătită pentru orice. A doua zi, îl întreabă cum a fost.
- M-am dezbrăcat și m-am băgat în pat cu ea, am observat că era cam rece, așa că am încercat s-o încălzesc. Și apoi s-a întîmplat un lucru tare ciudat, am mușcat-o de gît și ea s-a bășit un pic, după care a fugit pe fereastră.

De ce țin femeile ochii închiși cînd fac sex oral? Pentru că nu suportă să vadă bărbatul fericit...

Moș Crăciun intră pe horn într-o casă și nimerește în dormitorul unei tinere superbe, care dormea goală în pat. Nehotărît, începe să se plimbe de colo-colo prin încăpere, zicînd:
- Dacă o fac, nu voi mai fi primit în cer, dar, dacă nu o fac, nu o să mai pot ieși pe coș.

Două femei stau de vorbă:
- Dragă, aseară l-am prins pe soțul meu sunînd la liniile erotice!
- Și ce măsuri ai luat?
- L-am sfătuit să pună prezervativ pe receptor...

- Doamnă, știți că soțul dv. vă înșeală?
- Bineînțeles, știu cu cine, știu unde și cînd, dar nu mi-am dat seama cu ce...

Două babe discută despre soții lor:
- Mario, Gheorghe al meu e impotent 100%!
- Leano, Ion al meu e impotent 300%!
- Cum așa?
- A căzut prostul pe scări și și-a rupt și degetul și limba!

Un bărbat este incomplet pînă la însurătoare... După, este într-adevăr terminat!

De ce a inventat Dumnezeu blonda? Simplu. Oaia nu era în stare să aducă o cutie de bere din frigider!
Da' cum de a inventat Dumnezeu bruneta? Și mai simplu, nici blonda nu era în stare să o aducă!

Cum îți dai seama că o blondă e stresată? Are OB-ul după ureche și caută în disperare beleaua aia de creion!

Blonda în mașină:
- Nu înțeleg, aici văd trei pedale, dar eu am doar două picioare!

Cum poți scufunda un submarin plin cu blonde? Bați la ușă!

De ce nu poate o blondă să scrie numărul 11? Pentru că nu știe pe care 1 să-l pună în față.

Pe stradă se plimbă o doamnă îmbrăcată din picioare pînă-n cap cu blană. O altă doamnă se apropie de ea:
- Vă dați seama cîte animale au trebuit să ucidă pentru această blană?
- Dar dv. știți cu cîte animale a trebuit să mă culc pentru această blană?
Sus In jos
COll3CTOR

masculin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Joi 11 Sept 2008, 13:33

hahhahahha =)))))))))))) si`a rupt degetu si limba =)))))))))))) hahahhahahahhaha =)))))))

feminin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Vin 12 Sept 2008, 11:17

Suna soneria. Sotia disperata se roaga:
- Doamne fa sa dispara amantul, iar sotul sa nu stie nimic. La care un glas din inalturile cerului spune:
- Bine, fie... te scap... dar cand o sa mori o sa ti se traga de la apa. Sotia a fost bucuroasa ca a scapat de amant, gandindu-se ca in ceea ce priveste apa... va avea grija si se va feri. Peste un timp apare o oferta de nerefuzat pentru o croaziera pe mare, impreuna cu toate prietenele ei. Se duce femeia in excursie, cand deodata incepe o furtuna. Femeia iar se roaga:
- Doamne, stiu ca mi-ai spus ca o sa mor din cauza apei... dar acum, gandeste-te... sunt atatia oameni nevinovati... pentru mine o sa omori toti oamenii de pe acest vas? La care glasul raspunde:
- De-ai sti de cati ani ma chinui sa va adun pe toate...
Sus In jos
Midnighte

masculin
Numarul mesajelor : 125
Data nasterii : 28/09/1991
Varsta : 27
Data de inscriere : 20/06/2008

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Vin 12 Sept 2008, 12:10

Belea ultimul banc... lol!

COll3CTOR

masculin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Sam 13 Sept 2008, 14:46

O mama isi surprinde fiica de 35 de ani jucandu-se cu un vibrator. - Ce faci? o intreaba mama. - Mama, am 35 de ani, sunt urata, nu o sa ma pot marita niciodata, asa ca de acu incolo, asta va fi sotul meu. A doua zi, tatal, auzind in camera fetei zgomote ciudate, intra si primeste aceeasi explicatie. O zi mai tirziu, intorcandu-se acasa mama, isi gaseste sotul cu o sticla de bere intr-o mana si cu vibratorul in cealalta. Socata, il intreaba: - Barbate, ai inebunit? Ce faci? La care sotul raspunde: - Nu vezi? Stau si eu la o bere cu ginerele !

Patru prieteni se reintalnesc dupa multi ani. Incep sa vorbeasca de una, de alta, si tocmai cand unul dintre ei se duce sa mai comande ceva de baut, se apuca sa povesteasca despre fiii lor.
Primul zice:
- Sunt foarte mandru de fiul meu, a avut succes in viata: la inceput a fost curier, s-a inscris la seral, l-a terminat, iar dupa cativa ani a devenit director, iar de curand patronul companiei unde lucra. A devenit asa de bogat ca nu demult, unui prieten i-a facut cadou de ziua lui un Mercedes ultraluxos.
Al doilea zice:
- Si fiul meu la fel: a inceput ca steward pe avion, apoi a ajuns pilot. S-a asociat cu niste amici si au fondat o companie aviatica. Astazi e asa de bogat ca unui amic, de ziua lui, i-a facut cadou de ziua lui un avion de agrement.
Al treilea povesteste:
- Nici nu pot sa va spun ce mandru sunt eu de succesul fiului meu! A facut politehnica. A deschis o firma de constructii si a devenit miliardar.I-a facut cadou unui amic de ziua lui o casa de 1500 m2.

Intre timp se intoarce al patrulea prieten si ii intreaba despre ce vorbesc Ii spun si il intreaba de fiul sau.
El le raspunde:
- Ei, fiul meu e un gigolo gay. Asa isi duce existenta! Prietenii, incercand sa-l consoleze, ii spun ca totusi nu e chiar atat de rau.
La care el le raspunde:
- Nu, nu... Sunt tare mandru de el! Sa stiti ca se distreaza toata ziua, si totusi pot spune ca este un barbat de succes! Anul asta, de ziua lui a primit de la trei prieteni un Mercedes ultimul tip, un avion de agrement si o vila de 1500 m2... Dar povestiti-mi si voi despre ai vostri!!

Un tip si o tipa fac dragoste. El ii spune: "Iubito, fiindca esti prima mea femeie, o sa-ti spun Eva."
Ea ii raspunde: "Iubitule, fiindca esti al 407-lea, eu o sa-ti spun <Peugeot>."

O femeie cauta un cadou pt sotul ei. La un moment intra intr-un pet-shop si se opreste in fata unei broaste. Pretul afisat era exorbitant:10000eur. Il intreaba pe vanzator: - Ce are asa de special broasca pt. a costa asa de mult??? - Face sex oral mai bine decat o zeita. Femeia isi zice atunci ca ar fi un cadou f. original si ca in mod sigur o sa-i faca placere barbatului ei. Cumpara broasca si pleaca bucuroasa.Seara i-o ofera barbatului ei ii ureaza la multi ani si se duce la culcare. Pe la 3 dimineata o trezesc niste zgomote ciudate. Sotul ei nu era langa ea. Era in bucatarie cu sortul pus plin de faina din cap pana-n picioare, cu borcane desfacute peste tot, etc. si cu broasca langa el. - Dar ce faci draga la ora asta? - O invat sa faca mancare... dupa asta... poti sa te cari

Un muncitor, tanar, sanatos, casatorit de 3 ani, are 4 copii si sta la etajul 1. La parter sta un politist casatorit de 11 ani, dar fara copii. La un moment dat, politistul de la parter il intreaba pe muncitorul de la 1: - Mai vecine, esti casatorit de 3 ani si ai deja 4 copii? Noi suntem casatoriti de atata timp, dar nu reusim sa facem copii. Nu ai un sfat pentru mine? - Simplu. Iti trebuie doar un sapun si o matura. - Da ??? Bine, un sapun si o matura. Mai departe? - Diseara, cand te intorci de la serviciu, o bagi pe nevasta-ta sub dus si o speli cu sapunul de sus pana jos... - Asa.... De sus pana jos. Si apoi? - Apoi ........bati cu matura in tavan si cobor imediat

masculin
Numarul mesajelor : 9
Data nasterii : 11/11/1992
Varsta : 26
Localizare : pe srv sau pe afara
Data de inscriere : 02/09/2008

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Mar 16 Sept 2008, 05:53

Pentru a se dovedi că blondele nu sînt proaste, s-a organizat o conferință de presă. O blondă a fost întrebată:
- Cît face 1+1?
Ea răspunde:
- 5.
Din sală se aude:
- Mai dați-i o șansă.
Apoi este întrebată alta. Ea răspunde:
- 2.
Din sală se aude:
- Mai dați-i o șansă...

De ce sînt bancurile cu blonde scurte? Ca să-și aducă aminte bărbații de ele.

Cum vezi că o blondă ți-a trimis un e-mail? În cutia ta poștală vei găsi un notebook...

De ce nu poate o blondă să scrie numărul 11? Pentru că nu știe pe care 1 să-l pună în față.

De ce știu blondele să cînte frumos? Un cap gol are o acustică mai bună!

Cum poți scufunda un submarin plin cu blonde? Bați la ușă!

Patru blonde merg sub o umbrelă, dar nici una nu se udă. Cum se poate așa ceva? Nu plouă!

Blonda în mașină:
- Nu înțeleg, aici văd trei pedale, dar eu am doar două picioare!

- Dumneata ești tipul care a dispărut acum o lună de zile cu blonda aceea superbă și nimeni nu v-a găsit pînă acum?
- Nu sînt eu acela, dar nici nu știți cît regret.

De ce se rujează o blondă cu verde? Roșu înseamnă stop.

Cum îți dai seama că o blondă e stresată? Are OB-ul după ureche și caută în disperare beleaua aia de creion!

De ce a inventat Dumnezeu blonda? Simplu. Oaia nu era în stare să aducă o cutie de bere din frigider!
Da' cum de a inventat Dumnezeu bruneta? Și mai simplu, nici blonda nu era în stare să o aducă!

De ce au blondele frumoase coșciugul în formă de "Y"? Pentru că atunci cînd le pui pe spate își deschid picioarele.

Cum se sinucid blondele? Se aruncă de pe sandale.

Urci o blondă și o brunetă într-un avion. Avionul decolează și pe la vreo 3000 m le arunci din avion. Care cade prima? Bruneta. De ce? 1)Pentru că blonda e parașută. 2)Pentru că bruneta este atrăgătoare și o atrage pămîntul.

Care este diferența dintre o blondă și o găină? Găina are logica ei.

O tipă merge la un chirurg plastic:
- Doctore, mi-am pierdut urechile într-un accident, vă rog ajutați-mă!
- Nici o problemă, vă montez o pereche de urechi de la o blondă... vă deranjează?
- Nu, nu cred, sînt tot urechi.
Trece o lună, după care femeia se întoarce la cabinet dezorientata. Doctorul o întreabă mirat:
- Ce s-a întîmplat, n-auziți bine?
- Ba da, aud perfect, dar... nu-nțeleg nimic!

Ce face o blondă la emisiunea "Vrei să fii miliardar"? Sună un prieten și întreabă ce să aleagă: fifty-fifty sau întreabă publicul?

Două blonde pe terasă, la o bere.
- Auzi, tu bei și spuma?
- Nu, că nu-mi încape toată în gură.
Sus In jos
KObritA

feminin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Mar 16 Sept 2008, 12:22

O femeie foarte frumoasa are un accident de masina destul de grav, cu
o alta masina al carei sofer era un barbat. Masinile lor nu mai sunt
decat niste epave. Se tarasc, deci, afara din gramezile de fiare
respective si femeia intra in vorba:

- Dumneavoastra sunteti un barbat iar eu o femeie. Uitati-va putin la
masinile noastre. N-a ramas nimic din ele si totusi noi nu avem nici o
zgarietura. E un semn ca Dumnezeu a vrut sa ne intalnim in felul asta
si sa devenim prieteni.

- Sunt de-acord cu dumneavoastra, raspunde barbatul flatat. Trebuie sa
fie un semn.

Dupa un moment de tacere, femeia continua:
- Ia uitati, inca un semn. Toata masina mea e facuta praf, dar sticla
de vin din interior este intacta. Dumnezeu a vrut cu siguranta sa bem
in cinstea acestei sanse unice de-a fi ramas in viata si de a ne fi
intalnit.

Ia sticla si o intinde omului. Barbatul o deschide suspicios... si,
pana la urma, bea jumatate din ea si o intinde femeii inapoi. Ea o
ia, ii pune dopul la loc si o da din nou barbatului.

- Dumneavoastra nu vreti? intreaba acesta mirat.

- Nu... Eu cred ca o sa astept Politia.

Un vierme ii spune prietenei sale:
-Daca nu te mariti cu mine, ma arunc in fata gainii!

In epoca de piatra era Bula la scoala. Deodata in scoala se aude un urlet.
-Bula ce ai de urlii? il intreaba profesoara pe Bula.
-Ma iertati doamna profesoara dar mi-a cazut fituica pe picior.

Doua cirese povestesc in copac. La un moment dat cireasa fata incepe sa rada.
De ce razi?, intreaba cireasa baiat.
Ti-a iesit viermisorul!
HAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA:)))))0 lol! lol!
Sus In jos
COll3CTOR

masculin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Mier 17 Sept 2008, 13:52

=))))))))))))))))))))))))))=)))))))))))))))))))) oare cum e sa`ti iasa viermisoru` ?
=)))))))))))))=)))))))))

feminin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Joi 23 Oct 2008, 10:43

Un tip bine intalneste o tipa, la fel de buna, si vrea sa o ia de nevasta pe loc, orbit de frumusetea ei.
"Dar nu stim minic unul despre celalalt", spune ea
"Dar nu-i nimic, aflam pe parcurs, ne descoperim incetul cu incetul", o linisteste el.
Asa ca ea a acceptat, s-au casatorit, si au plecat in luna de miere intr-o superba statiune in Hawaii.
Intr-o dimineata, pe cand erau la plaja pe marginea piscinei, el se ridica de pe sezlong, se catara la trambulina de 10 metri si executa o saritura surub cu 2 intoarceri la 90 de grade si o rotatie completa, apoi o intrare perfecta in apa la aterizare.
Dupa inca vreo cateva demonstratii, se intoarce inapoi pe sezlong ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.
"Ai fost incredibil, iubitule", il intampina ea, inca surprinsa de reperezentatie.
"
"Am fost campion olimpic la sarituri. Vezi, ti-am spus ca ne vom cunoaste incetul cu incetul."
Ea se ridica de pe sezlong, intra in piscina si incepe sa inoate. Dupa 50 de lungimi de bazin, fara pauza, se intoarce inapoi pe sezlong, nearatand niciun fel de oboseala.
"Wow, incredibil, te pomenesti ca si tu ai fost campioana la vreo proba de rezistenta la inot"
"Nu", spune ea, "am fost curva in Memphis dar lucram pe ambele maluri ale fluviului Mississippi"

Pe centura Bucurestiului un tip merge la prima tipa si-o intreaba de tarif.
- 50 de euro, raspunde tipa.
- Daca-ti dau 100, o facem cum vreau eu?
Tipa sta si se gandeste "Mai stii ce pervers e!!!" mai bine nu.
Merge tipul la alta intreaba de tarif si i se raspunde ca-i 75 euro. Ii propune dublu dar s-o faca cum vrea el si la fel tipa de frica, refuza.
Si asa din fata in fata cand ajunge la ultima, tipa care, ca sa-l descurajeze ii cere 1000 de euro.
- Daca-ti dau 2000 o faci cum vreau eu? ii propune tipultipul.
Sta si se gandeste, isi da seama ca pentru 2000 de euro merita sa incerce si accepta.
Merg in camera iar dupa o ora coboara, el foarte fericit si pleaca, ea botoasa.
Toate tipele, curioase in jurul ei.
- Ei, tu, cum o vrut?....
- Ei!! Cum!!! Pe datorie!!!!!!!

Satul lui Bula era amenintat de viitura. Toata lumea alerga disperata sa-si salveze bunurile si pe ei insisi din calea prapadului, numai Bula, mai credincios din fire, nu se agita deloc. Vecinii lui il intreaba:
- Ce faci, Bula? Nu vezi ca vin apele peste noi? Fugi, salveaza-te!
- Nici nu ma gandesc! Eu stau aici cuminte, ca ma salveaza Dumnezeu…
Zis si facut. Vin suvoaiele peste sat. Bula, se urca pe acoperisul casei si sta si asteapta. Un grup de oameni trece pe langa casa lui intr-o barca de salvare.
- Ce faci, Bula, acolo sus? Sari in barca, ca ai sa te ineci!
- Nu, raman aici! Dumnezeu e mare si puternic si ma va salva!
- Treaba ta!
Mai sta ce mai sta, trece si cea de-a doua barca pe langa el.
- Hai, Bula, sari in barca si salveaza-te!
- Nu, nu! Dumnezeu e mare si ma va salva
- Ma, Bula, esti nebun, hai odata, ca te ia apa!
- Nu!
Pleaca si a doua barca. La cea de a treia barca, povestea se repeta.
Apoi, Bula moare inecat si ajunge in Rai. Ajuns la portile Raiului, furios nevoie mare, bate cu putere si cere sa fie lasat sa vorbeasca cu Dumnezeu.
- Pai bine, Doamne! Eu ma rog atata la tine… iti dau toata increderea mea si tu ma lasi sa mor?!?
- Cum ziceai ca te cheama? intreaba Dumnezeu.
- Bula.
Cauta Dumnezeu in registrul lui si gaseste numele lui Bula.
- Mai, Bula, nu stiu cum sa-ti spun… dar la mine aici scrie ca ti-am trimis trei barci!
Sus In jos
-bYd-

masculin
Numarul mesajelor : 3
Data nasterii : 14/03/1994
Varsta : 24
Data de inscriere : 06/11/2008

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Joi 06 Noi 2008, 20:13

=)))))))))))))))))))))))))lol ce fel e ultimu banc=))))))))))))))
Sus In jos
KObritA

feminin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Lun 24 Noi 2008, 11:15

Un puradel este prins în livada cu mere de un gardian: - Ce faci acolo, țigane? - Erau căzute niște mere pe jos și le puneam inapoi.

Intr-o sectie comandantul isi stringe politistii in sedinta si spune: -Maine sa veniti imbracati frumos ca mergem la Nunta lui Figaro. Intelege toata lumea? A doua zi vin politisti toti imbracati la costume, cu neveste, copii, cadouri, flori. Cand ii vede sefu se ia cu mainele de cap: -Dobitocilor, nu mergem la nunta propriu-zis, Nunta lui Figaro este o opera, maaa, opereta, teatru, chestii din astea, intelegeti? Unul dintre politisti : - Sefu nu te supara, dumneata cand ai venit la Lacul Lebedelor cu unditele noi am zis ceva?

Un tip extrem de timid intra intr-un bar si vede o femeie foarte frumoasa stand la bar. Dupa ce se chinuie timp de o ora sa-si ia inima in dinti, se indreapta in cele din urma catre ea si o intreaba intr-o doara: - Te-ai supara daca as sta putin de vorba cu tine? Ea ii raspunde urland ca din gura de sarpe: - NU! Nu ma culc cu tine in seara asta! Toti cei care se aflau in bar se uita uimiti. Tipul, absolut stanjenit, se retrage umil la masa lui. Dupa cateva minute, femeia vine la el si isi cere scuze. Ii zambeste si-i spune: - Imi cer scuze daca v-am stanjenit. Vedeti, sunt in ultimul an la psihologie si studiez cum reactionaza oamenii in situatii jenante. La aceasta, tipul ii raspunde si el urland ca din gura de sarpe: - Cum adica 200 de dolari?!

O batranica vindea covrigi in fata unei banci cu 10 bani covrigul. Impresionat de femeia care isi castiga atat de greu existenta, un bancher care lucra la banca si o privea zilnic pe geam cum vindea covrigi, de cate ori mergea acasa trecea pe langa batranica si ii lasa 10 bani fara sa ia nici un covrig. Asa facea zilnic, pana intr-o zi cand, trecand pe langa tejgheaua batranei i-a lasat 10 bani, ca de obicei, iar aceasta a spus: - Domnule, stiu ca sunteti un client vechi, dar trebuie sa va spun ca de astazi am scumpit covrigii la 20 de bani.

Anunt: "Tanar, cu defect de vedere, caut o tanara, placuta la palpare.

Stii de ce alearga o blonda in jurul unei cazi? Pentru ca pe sampon scrie Wash 'n Go.

Doi batranei prin parc:- Cum te simti mai Vasile acum la 80 de ani ?- Ai?! Aaa, acum la 80 de ani? Pai cum sa ma simt, ca un nou nascut... ma pis si ma c** pe mine, toata ziua...

La Bula vine un vecin: - Auzi ma Bula, vrem sa tapetam camera de zi, si e la fel de mare ca a ta. Tu cand ti-ai tapetat cate suluri ai cumparat? - 20. - Multumesc. Dupa 2 saptamani se intalnesc: - Auzi ma, tampitule, am cumparat 20 de suluri si 7 mi-au ramas in plus. - Pai si mie.

Fiul unui mafiot sta la biroul lui si-i scrie o lista de Craciun lui Iisus. La inceput scrie: „Draga pruncule Iisus, am fost un baiat bun tot anul, deci vreau o noua...”. Se uita la ce a scris, dupa care mototoleste foaia si o arunca la cos. Ia o noua foaie si scrie din nou: „Draga pruncule Iisus, am fost un baiat bun aproape tot anul, deci vreau o noua...”. Se uita din nou cu dezgust la ce a scris si arunca foaia de hartie. Dupa aceea ii vine o idee. Merge in camera mamei lui, ia o statueta cu Fecioara Maria, o pune in dulap si inchide usa. Ia o noua foaie de hartie si scrie: „Draga pruncule Iisus, daca vrei sa iti mai vezi vreodata mama...”

La oficiul pentru plasarea fortei de munca vine intr-o zi un batranel. - Dom'ne, am un nepot in provincie si as vrea sa-l aduc in Capitala. Ce locuri de munca aveti? - Pai, avem un post de vanzator de ziare, castiga 16 milioane pe luna. - Prea mult, zice mosul . El e din provincie, vine aici in Bucuresti, da de bani si se strica. Poate aveti ceva mai modest. - Vanzator in piata, 14 milioane pe luna, plus ce mai pica. - Tot e mult, zice mosul . O sa-i strice cu femeile, taica. Ceva la zece milioane, zece milioane jumate n-aveti? - Ba da, sa lucreze intr-o companie Multinationala, dar ii trebuie studii superioare.

Potrivit unor cercetari recente, femeile spun ca se simt mai comfortabil daca se dezbraca in fata unui barbat, decat daca ar face-o in fata unei femei. Aceasta din cauza ca femeile sunt foarte critice, in timp ce barbatii sunt doar recunoscatori.

La o lectie de aritmetica, profesorul ii intreaba pe elevi: - Sa presupunem ca sunt 12 oi si 6 dintre ele sar peste un gard. Cate oi raman? - Niciuna, raspunde Ionel. - Niciuna? Nu ti-ai invatat lectia de aritmetica, Ionele. - Dar domnule profesor, dvs. nu-mi cunoasteti oile. Cand sare una, sar toate!
Sus In jos
COll3CTOR

masculin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Lun 24 Noi 2008, 22:27

=))))))))) hahhahah

chiar eram nervos k am pierdut o runda la un mix Smile))))=)))) si m`am mai relaxat acum =))

What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face

feminin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Joi 27 Noi 2008, 15:48

Un Jucator de Counter - Strike moare si Dumnezeu il trimite in iad. Dupa 2 saptamani il suna diavolul pe Dumnezeu disperat si ii zice: -Doamne ce miai trimis aici?Nebunu asta mi-a daramat toate cazanele, mi-a omorat toti diavolii, a stins si focul, si tzipa in gura mare UNDE DRACU SE PUNE BOMBA ? =))))))))))))) (banc primit de la iubita)

Bula se uita cu maiksa la un film xxx. El o intreaba:
-Mama, ce fac aia acolo?
-Sandvisuri mama! Noaptea, Bula se duce la toaleta si se intalneste cu mama pe hol. O intreaba:
-Mamica, ai facut sandvisuri cu tata?
-Da, dar de unde stii?
-Pai ai maioneza la gura
Sus In jos
COll3CTOR

masculin

MesajSubiect: Re: Super banc :))   Joi 27 Noi 2008, 20:02

=))))))) hahaaha ... si masa nebuna.. in loc sa inghita tot .... =))))))))))))))

MesajSubiect: Re: Super banc :))   

Sus In jos

Super banc :))
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» *FiveTime* IP: 188.212.105.203 Contact id: samp_florin Server De samp nou deschis Si dam level bani Super server:X Va asteptam i pe dumneavoastra Dati click sa vedeti srv:Xpoze

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RonKo Fun & Fight  :: Bancuri-
Mergi direct la: