RonKo Fun & Fight
Bine ati venit in comunitatea RonKo Fun & Fight !!!!!

RonKo Fun & Fight

Bine Ati Venit Pe Forumul Serverului de Counter-Strike RonKo Fun & Fight

AcasaCalendarFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiți | 

cerere pentru admin

In jos 
AutorMesaj
|cYp| ^YoONuTz^

masculin
Numarul mesajelor : 6
Data nasterii : 17/07/1991
Varsta : 27
Localizare : campulung
Data de inscriere : 18/08/2009

MesajSubiect: cerere pentru admin   Mar 18 Aug 2009, 18:32

Salutare...numele meu e Ionut si vrea sa spun k am o parere foarte buna despre acest server, si in primul rand pt k adminii isi fac treaba si sunt si ei de treaba:)):X....nu joc de foarte mult timp pe server(de vreo 4-5 zile)...dar in consecinta as vrea si eu un admin...nu vreau cel mai mare adica owner dar macar sa pot da BAN....pt k fara aceasta comnada nu ai ce face cu adminu...in fiecare zii intra codati pe server si stau si ma uit la ei k nu ii da nimeni afara(cand nu sunt admini online)...

numele de joc : |cYp| ^YoONuTz^

Ym : ionutz16_cyp

acum astept raspunsul vostru care sper sa fie cat mai curand si "pozitiv"Very Happy

pe curand !!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
crS

masculin
Numarul mesajelor : 39
Data nasterii : 27/07/1990
Varsta : 28
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 21/06/2008

MesajSubiect: Re: cerere pentru admin   Mier 19 Aug 2009, 10:26

In primul rand te salut si iti urez bun venit in comunitatea RonKo...iar in al dolea rand,legat de subiectul "admin", eu iti spun,sau doar te sfatuiesc ca cel mai bine ar fi sa`ti vezi in continuare de joc,sa fii cat mai activ posibil atat aici pe forum cat si pe server-ul propriu-zis,sa ai un vocabular cat de cat elevat,sa fii echilibrat in ceea ce faci,consecvent,sa ajungi sa fii cunoscut pe server si de catre ceilalti admini,iar apoi probabil ca sansele tale de a obtine cel putin un slot,daca nu un admin,vor creste substantial si vei putea intradevar spera. ( Asta este doar o parere proprie,nu neaparat un raspuns la cererea ta )
Si ca sa fac o paranteza,vreau sa spun ca acest server,cu toate ca nu este intocmai populat asa cum ar trebui (adica full) zi de zi,nu trebuie luat de sus ca si cum ar fi un server inferior unde se arunca cu admine in stanga si in dreapta,el nu este doar un server de FUN ci si unul serios cu oameni maturi dar si tineri in care respectul reciproc isi spune cuvantul,asta deoarece este o noua versiune a vechiului si respectabilului ICAI.

Anyway,have fun! Very Happy

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

cerere pentru admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cod HTML pentru Flashscore

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RonKo Fun & Fight  :: Cereri Admin-
Mergi direct la: